Asansör Kiralama Fiyatları


Asansör Kiralama Fiyatları
Gaziantep asansör kiralama fiyatı hemen hemen her firmada aynı olarak karşınıza çıkacaktır. Asansör kiralama Gaziantep fiyatları ise 1.4.2024 tarihi itibari ile şu şekildedir.

Gaziantep Asansörcüler Birliği Fiyat Listesi


  • 1/8 Kat Arası Kiralama Ücreti  2.500 TL
  • 9/10  Kat Arası Kiralama Ücreti 3.000 TL
  • 11/12 Kat Arası Kiralama Ücreti  3.500 TL
  • 13/ 14  Kat Arası Kiralama Ücreti 4.000 TL
  • 15  Kat Kiralama Ücreti  5.000 TL

16 Kat ve Yukarısı İçin Lütfen Fiyat Alınız.

Tam Gün İnşaat Fiyatı 10.000 TL 

Saatlik İşler İlk Saat Kat Fiyatı Olup Diğer Saatler 1.250 TL

Uzak İlçelere  +750 TL Yakıt Parası Alınır.

Mobilya ve nakliye araçları için tek taraflı asansör kullanım fiyatı:

İnşaat ve diğer kiralama hizmetlerinde Gaziantep asansör kiralama fiyatı:


Bu fiyatlardan hizmetlerimiz başlamaktadır. Almak istediğiniz hizmete ve yere bağlı olarak fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız liste fiyatı değiştirme hakkını ve yetkisini ilgili kanun gereği gizli tutma hakkına sahiptir.

Liste fiyatlarımız Gaziantep asansör kiralama fiyatı için bir taban fiyat listesidir. Alabileceğiniz minimum fiyatı belirlemeye çalıştık. Bir ürün almadığınızı düşünürsek almak istediğiniz yeri ve hizmeti bilmeden kesin bir asansör kiralama fiyatı size vermemiz saçma ve mantıksız olacaktır.

Gaziantep asansör kiralama fiyatı olarak taban fiyatlarımız sizlere mantıklı geliyor ise bizim ile iletişime geçiniz. İletişime geçmenizin ardından firmamız tarafından doğru hizmet ve doğru bir fiyat almanız için sizden gerekli bilgiler istenecektir. Telefon yolu ile bilginin yetersiz kaldığı yerlerde firmamız ücretsiz eksper hizmeti ile sizlere Gaziantep asansör kiralama fiyatı taban fiyatımız dikkate alınarak çıkarılacaktır.